O NAS

Witamy Państwa na stronie firmy zajmującej się nadrukami na odzieży. Różnorodność metod jakimi się posługujemy pozwala nam dopasować się do Państwa oczekiwań. Możemy wykonywać nadruki haftem komputerowym, folią flex i flock, sublimacją, sitodrukiem czy bezpośrednio nadrukować wielokolorową grafikę drukiem cyfrowym DTG. W BMGhaft wykonamy każdy nadruk zarówno na naszej odzieży jak i na materiałach powierzonych oraz wykrojach. Odzież, którą Państwu proponujemy selekcjonowana jest z wielu dostępnych na rynku hurtowni tak, aby przy sprzedaży zapewnić jak najlepszą jakość materiału.

Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu lub do składania indywidualnych zamówień, które stworzone wraz z naszym grafikiem nadadzą niepowtarzalny charakter Państwa firmie.

Siedziba firmy „BMGhaft-Centrum Zdobienia Odzieży” mieści się w Lewkowie, jest to mała miejscowość położona w południowej Wielkopolsce. Niedaleko miejscowości takich jak Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Krotoszyn, Pleszew, Czekanów, Karski, Ociąż, Biskupice Ołoboczne, Przygodzice, Lamki, Odolanów.

Realizowaliśmy zlecenia dla takich firma jak: PROMAX, SOLARBUD, WITPOL, RADPOL, MK-ELEKTRO,HYDRO,SYSTEM